تبلیغات

http://s5.picofile.com/file/8145706118/2.jpg

به اشتراک گذاری اینترنت روش معمول دسترسی به اینترنت را به کاربران شبکه است. به جای نیاز به اتصال جداگانه برای هر کاربر، به اشتراک گذاری اینترنت را می دهد مدیران شبکه یک راه ساده ارائه قابلیت اتصال به تمام بخش های سازمان با استفاده از یک نقطه دسترسی واحد است.

همانطور که به خوبی به عنوان کاهش هزینه برای تجهیزات و خدمات اینترنتی، به اشتراک گذاری اجازه می دهد تا لینک اینترنت را در راه کارآمد تر استفاده می شود. هنگامی که یک کاربر به پهنای باند مصرف کاربر دیگر ممکن است آن را برای یک هدف جداگانه استفاده کنند.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.....


نام فایل:Bandwidth Controller Enterprise

حجم فایل:6.91مگابایت

سال انتشار:1393-2014

پسورد فایل:www.sky.ts7.ir

لینک دانلود مستقیم از پیکو فایل برای دانلود کلیک کنید

تصاویری از محیط نرم افزار:

 http://s5.picofile.com/file/8145706118/2.jpghttp://s5.picofile.com/file/8145706118/2.jpghttp://s5.picofile.com/file/8145706118/2.jpg

توضیحات به زبان فارسی:

به اشتراک گذاری اینترنت روش معمول دسترسی به اینترنت را به کاربران شبکه است. به جای نیاز به اتصال جداگانه برای هر کاربر، به اشتراک گذاری اینترنت را می دهد مدیران شبکه یک راه ساده ارائه قابلیت اتصال به تمام بخش های سازمان با استفاده از یک نقطه دسترسی واحد است.

همانطور که به خوبی به عنوان کاهش هزینه برای تجهیزات و خدمات اینترنتی، به اشتراک گذاری اجازه می دهد تا لینک اینترنت را در راه کارآمد تر استفاده می شود. هنگامی که یک کاربر به پهنای باند مصرف کاربر دیگر ممکن است آن را برای یک هدف جداگانه استفاده کنند. در این روش لینک با سرعت ثابت باقی می ماند تر با نگه داشتن جریان فعال با درخواست از کاربران متفاوت است.

به اشتراک گذاری اینترنت فواید زیادی دارد اما یکی از جنبه های منفی است که آن را مستعد ابتلا به احتقان است. هنگامی که تعداد کمی از کاربران از دانلود فایل از لینک می تواند به سرعت اشباع که به طور موثر مانع از کاربران دیگر از دسترسی به منابع است. افزایش ظرفیت اینترنت همیشه حل کند مشکل به دلیل هر دریافت و توسط یک کاربر انجام می تواند به راحتی سرعت برای پر کردن پهنای باند به تازگی در دسترس است.


پهنای باند کنترل آدرس این مسئله با ارائه مجموعه ای غنی از ویژگی های است که اجازه می دهد مدیران شبکه برای مدیریت هر یک از جریان ترافیک اینترنت. جریان شبکه توسط عوامل مختلف از جمله به عنوان کاربر، جهت، وب سایت و پروتکل شناخته شده است. این جریان را می توان محدود و کنترل شده اجازه می دهد که شبکه برای توزیع پهنای باند به طور مساوی.

در نتیجه یک شبکه است که عاری از ازدحام و بسته از دست دادن در حالی که ارائه با کیفیت بالا از خدمات برای جریان اطلاعات مهم از قبیل زمان واقعی ترافیک و کسب و کار برنامه های کاربردی.

 

توضیحات به زبان انگلیسی:

Internet sharing is a common method of providing internet access to network users. Rather than requiring a separate connection for each user, internet sharing gives network administrators a simple way of delivering connectivity to all parts of the organization by using a single access point.

As well as reducing costs for equipment and internet services, sharing allows the internet link to be used in a more efficient way. When one user is not consuming bandwidth another user may utilize it for a separate purpose. In this way the link stays at a more constant rate by keeping the stream active with requests from different users.

Internet sharing has many benefits but one of the downsides is that it is prone to congestion. When a small number of users are downloading files the link can quickly become saturated which effectively prevents other users from accessing the resource. Increasing the internet capacity does not always solve the problem because any downloads being performed by a user can easily speed up to fill the newly available bandwidth.

Bandwidth Controller addresses this issue by providing a rich set of features that allow network administrators to manage each internet traffic flow. Network streams are identified by various factors such as user, direction, website and protocol. Those streams can be limited and controlled allowing the network to distribute bandwidth evenly.

The result is a network that is free of congestion and packet loss while delivering a high quality of service for important data flows such as real-time traffic and business applications.

+ نوشته شده توسط حسین ترابی در دوشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۵:۰۸ بعد از ظهر، ۳۷ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: windows
برچسب‌ها: sky، Bandwidth Controller Enterprise، Bandwidth، Bandwidth Controller، alfah، download Bandwidth Controller Enterprise، اشتراک گذاری اینترنت، تجهیزات و خدمات اینترنتی، دانلود فایل، پروتکل
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha