تبلیغات

http://s5.picofile.com/file/8145712934/400000000000.jpg

آی گارد خالص را اجرا می کند در سینی سیستم شما و نظارت بر استفاده از پهنای باند خود را. شما می توانید ویژگی های این برنامه از منوی زمینه Cucusoft آی خالص Guard.Cucusoft گارد خالص دسترسی به نمایش دریافت و ارسال است که برنامه های کاربردی در حال اجرا در حال انجام، و همچنین سرعت مربوطه. به این ترتیب، شما می توانید مشاهده و متوقف کردن برنامه های کاربردی که در حال هدر رفتن پهنای باند خود را.برای دانلود وتوضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید...


نام فایل:Cucusoft Net Guard v2.1.3.1

حجم فایل:4.58مگابایت

سال انتشار:1393-2014

پسورد فایل:www.sky.ts7.ir

لینک دانلود مستقیم از پیکو فایل برای دانلود کلیک کنید

تصاویری از محیط نرم افزار:

 http://s5.picofile.com/file/8145712934/400000000000.jpghttp://s5.picofile.com/file/8145712934/400000000000.jpghttp://s5.picofile.com/file/8145712934/400000000000.jpg

توضیحات به زبان فارسی:

آی گارد خالص را اجرا می کند در سینی سیستم شما و نظارت بر استفاده از پهنای باند خود را. شما می توانید ویژگی های این برنامه از منوی زمینه Cucusoft آی خالص Guard.Cucusoft گارد خالص دسترسی به نمایش دریافت و ارسال است که برنامه های کاربردی در حال اجرا در حال انجام، و همچنین سرعت مربوطه. به این ترتیب، شما می توانید مشاهده و متوقف کردن برنامه های کاربردی که در حال هدر رفتن پهنای باند خود را.

Cucusoft آی گارد خالص نرم افزار مفید برای نظارت بر استفاده از پهنای باند خود را، سرعت بخشیدن به سرعت اینترنت خود را، کشتن نرم افزارهای مخرب که به هدر رفتن پهنای باند شما، جزئیات پهنای باند گزارش طریقه استفاده ماهانه شما را به شما می باشد.

Cucusoft آی گارد خالص شامل مانیتور پهنای باند قدرتمند و متر پهنای باند برای کمک به شما در پیدا کردن است که به هدر رفتن پهنای باند خود را. همانطور که می دانید، گاهی اوقات، شما به اینترنت مراجعه کنید، اما هنوز هم برخی از نرم افزار ناشناخته با استفاده از پهنای باند خود را در کامپیوتر شما وجود دارد. به طور معمول، شما هیچ نظری ندارم در مورد آنها، نمی دانم که چه کسانی هستند، چگونه آنها را نظارت، چگونه برای کشتن برنامه های بی فایده که گاز گرفتن پهنای باند خود را. کسانی که برنامه های ناشناخته گاهی اوقات حتی با سرعت اینترنت گشت و گذار عادی خود را به مقدار زیادی تاثیر می گذارد و شما مجبور به پرداخت بیل پهن باند برای آنها. این نرم افزار مدتی نامعلوم خواهد ساخت بیل پهن باند خود را بیش از حد مجاز آن، شما مجبور به پرداخت هزینه های اضافی.

در حال حاضر، Cucusoft آی گارد خالص می تواند به شما کمک کند حل این مشکلات. این به راحتی می توانید برای نظارت بر وضعیت پهنای باند شما، برای پیدا کردن که با استفاده از پهنای باند خود را، چه مقدار پهنای باند آنها با استفاده از، و جزئیات بیشتر آمار موجود، شما می توانید تصمیم خود را پس از بررسی گزارش ساده، نگه داشتن آن و یا کشتن آن. این بدان معناست که شما می توانید ببینید و کنترل است که می تواند پهنای باند خود را، که نمی تواند استفاده کنید.

در واقع، Cucusoft آی گارد خالص تا به بسیاری از ویژگی های، نه تنها در بالا ذکر شد، بلکه پهنای باند گرافیک قدرتمند استفاده گزارش، استفاده از پهنای باند بیش از حد هشدار از طریق، پیش بینی استفاده از پهنای باند، تست سرعت پهنای باند و غیره.

+ نوشته شده توسط حسین ترابی در دوشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۵:۴۷ بعد از ظهر، ۷۷ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: اینترنت
برچسب‌ها: Cucusoft Net Guard v2 1 3 1، Cucusoft Net Guard v2، Cucusoft Net Guard، Cucusoft، download Cucusoft Net Guard، Cucusoft Net
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha