تبلیغات

http://s5.picofile.com/file/8145711934/3.jpg

اگر دارای فرزندان نوجوان و یا اگر شما خود و یا مدیریت یک کسب و کار کوچک، شما می دانید چقدر سخت است برای به اجرا درآوردن قوانین مشخصی برای استفاده از شبکه، در حالی که احترام به حریم خصوصی کودک و یا کارمند است. اگر شما نصب DU متر در فرزند شما و یا کامپیوتر کارکنان، شما می توانید آن را تنظیم گزارش به شما از طریق ایمیل هنگامی که ترافیک شبکه به صورت ماهیانه یا هفتگی حد آستانه بالاتر رود. DU متر به شما اجازه می دانم که اگر کسی در حال شکستن قواعد خود را (به عنوان مثال با استفاده از نرم افزار همکار به همکار برای به اشتراک گذاشتن فیلم و موسیقی). به یاد داشته باشید، شما از نظر قانونی مسئول آنچه بچه های خود را انجام می دهند آنلاین. و در حالی که موسیقی به اشتراک گذاری و یا فیلم ممکن است به نظر می رسد خوش خیم به آنها، شرکت کپی رایت برگزاری تحت پیگرد کاربران شبکه نظیر به نظیر برای هزاران دلار برای نقض کپی رایت. DU متر می تواند شما را در زمان هشدار، بنابراین این نوع از فعالیت های می توان جلوگیری کرد.ادامه توضیحات ودانلود برنامه در ادامه مطلب......

 


نام فایل:DU Meter 6.03 Build 3728

حجم فایل:4.71مگابایت

سال انتشار:1393-2014

پسورد فایل:www.sky.ts7.ir

لینک دانلود مستقیم از پیکو فایل برای دانلود کلیک کنید

تصاویری از محیط نرم افزار:

 http://s5.picofile.com/file/8145711934/3.jpghttp://s5.picofile.com/file/8145711934/3.jpghttp://s5.picofile.com/file/8145711934/3.jpg

توضیحات به زبان فارسی:

اگر دارای فرزندان نوجوان و یا اگر شما خود و یا مدیریت یک کسب و کار کوچک، شما می دانید چقدر سخت است برای به اجرا درآوردن قوانین مشخصی برای استفاده از شبکه، در حالی که احترام به حریم خصوصی کودک و یا کارمند است. اگر شما نصب DU متر در فرزند شما و یا کامپیوتر کارکنان، شما می توانید آن را تنظیم گزارش به شما از طریق ایمیل هنگامی که ترافیک شبکه به صورت ماهیانه یا هفتگی حد آستانه بالاتر رود. DU متر به شما اجازه می دانم که اگر کسی در حال شکستن قواعد خود را (به عنوان مثال با استفاده از نرم افزار همکار به همکار برای به اشتراک گذاشتن فیلم و موسیقی). به یاد داشته باشید، شما از نظر قانونی مسئول آنچه بچه های خود را انجام می دهند آنلاین. و در حالی که موسیقی به اشتراک گذاری و یا فیلم ممکن است به نظر می رسد خوش خیم به آنها، شرکت کپی رایت برگزاری تحت پیگرد کاربران شبکه نظیر به نظیر برای هزاران دلار برای نقض کپی رایت. DU متر می تواند شما را در زمان هشدار، بنابراین این نوع از فعالیت های می توان جلوگیری کرد.

بیشتر ویژگی های مهم در DU متر 6.0
* DU متر می تواند در میان اینترنت و ترافیک شبکه محلی تبعیض، و نظارت بر هر کدام از آنها. این می تواند کشف کردن آنچه در اینترنت است و چه ترافیک LAN به صورت خودکار است، و یا شما می توانید یک لیست از subnetworks IP شما مایل به نظارت بر عرضه و یا نادیده گرفتن.
* اگر ترافیک شبکه خود را آزاد نیست (و یا آن شروع می شود به شما هزینه بیش از یک حد خاص ماهانه)، DU متر می تواند محاسبه و نمایش کل هزینه ترافیک در این دوره صدور صورت حساب. قله / نرخ خارج از اوج بیش از حد پشتیبانی می شود.
* DU متر می توانید تمام اتصالات شبکه به عنوان یک نتیجه از شرایط هشدار از ملاقات خاتمه دهد. به عنوان مثال شما می توانید مشخص کنید که اگر ترافیک ماهانه و یا روزانه بیش از یک حد خاص، ترافیک شبکه بیشتر می شود آغاز خواهد شد.
* هشدارها ممکن است به اتهام فعلی ماهانه است.
* بسیاری از رفع اشکال و بهبود در ثبات و استحکام - DU متر به طور خودکار هم اکنون می توانید بازیابی از خرابی پایگاه داده ها (بسیار نادر).
* هنوز هم نور منابع سیستم استفاده: با وجود همه این پیشرفت ها، DU متر هنوز هم بسیار کم منابع سیستم را می گیرد

بهبود صفحه نمایش
* حالت deskband اکسپلورر - DU متر می تواند خود را به نوار وظیفه ویندوز برای نمایش محجوب و برجسته ضمیمه کنید.
* پشتیبانی کامل از ویندوز های 64 بیتی - از جمله Sidebar و ویندوز ادغام نوار وظیفه.
* چند نوع جدیدی از نمودار های موجود، علاوه بر DU متر "کلاسیک" حالت.
* صفحه نمایش عددی هم می تواند ارزش های فعلی توان، یا ترافیک ماهانه کل، و یا هزینه ماهانه (هزینه های ترافیک شبکه) نشان می دهد.
* زیر پیکسل طراحی ضد aliased برای نمایش بصری بیشتر خشنود.
* صفحه نمایش عددی هایلایت شده است اگر شرایط هشدار است در اثر.
* "کلیک کنید، از طریق" حالت - پنجره DU متر قابل مشاهده و نیمه شفاف است، و همه کلیک ماوس به نرم افزار زیر بروید.

گزارش پیشرفت
* گزارش شبکه هزینه های انتقال داده ها در صورت پیکربندی شده است.
* نام گزارش فایل می تواند به طور خودکار بر روی نام کامپیوتر یا تاریخ جاری است.
* بسیاری از دیگر پیشرفت ها و رفع اشکال.

+ نوشته شده توسط حسین ترابی در دوشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۵:۳۶ بعد از ظهر، ۱۵۵ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: windows
برچسب‌ها: DU Meter 6 03 Build 3728، دانلودDU Meter 6 03 Build 3728، DU Meter، DU Meter 6 03 Build، download DU Meter 6 03 Build 3728، DU Meter 6
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha